0

<< Use your BACK button to return the previous page >>

Produce

Produce

$3.00Price

Price is PER POUND.

Produce prices vary from $0.39-$3.59/lb

 

Each item is individual unless noted to be in a package.

 

Please select which item you'd like (the price listed will change to the appropriate amount) and the quantity (using the counter).

Produce
Website Property of:  Storys Fresh Meats & Deli